Ma 2020. 4. 1., szerda, Hugó napja van. Húsvétvasárnap

Miserend

  1.) Szentmisék
  2.) Gyászmisék
  3.) Hegyi búcsú
  4.) Keresztelő
  5.) Esküvő
  6.) Imacsoportok
  7.) Éves programok
  8.) Zsolozsma (Laudes)
  9.) Temetés
10.) Jegyes oktatás

1.) Szentmisék
Hétfő 1/2 7 – 7  
Kedd 1/2 7 – 7  
Szerda    
Csütörtök 1/2 7 – 7  
Péntek 1/2 7 – 7 Elsőpénteken: 1/2 7 és 18 óra
Szombat 1/2 7
18
 
Vasárnap 7
9
18
 
Ünnepi miserend 7
9
18
 
Adventben 6 – 7  
2.) Gyászmisék
Hétfő 8 óra  
Kedd 8 óra  
Szerda 8 óra  
Csütörtök 8 óra  
Péntek 8 óra  
Szombat    
Vasárnap    
3.) Hegyi búcsú
Förhénc    
Mennybemenetel vasárnapja 12 óra  
Urunk színeváltozása utáni vasárnap 12 óra  
     
Cserfő    
Szent Anna ünnepe utáni vasárnap 12 óra  
Mária neve napja utáni vasárnap 12 óra  
     
Bagóhegy    
Nagyboldogasszony utáni vasárnap 12 óra  

 

4.) Keresztelő
Hétfő    
Kedd    
Szerda    
Csütörtök    
Péntek    
Szombat Megbeszélt időpontban  
Vasárnap 9 órás szentmise után  
5.) Esküvő
Hétfő    
Kedd    
Szerda    
Csütörtök    
Péntek    
Szombat Megbeszélt időpontban  
Vasárnap    
6.) Imacsoportok
Hétfő 1. Kis Szent Teréz imacsoport (hetente)-Tomasics Lászlóné
Kedd 2. Olvasókör (havonta:első kedd)- Tulman Géza 

3. Szent Mónika Kör (havonta: második kedd) – Török Györgyné

Szerda 4. Karitász imacsoport (havonta: első szerda)- Tulman Gézáné 

5. Jászol imacsoport (hetente) – Lábodi István

Csütörtök 6. Kereszt dicsősége  imacsoport (hetente) – Szilajka Ferenc 

7. Szeplőtelen Fogantatás engesztelő imacsoport (hetente) – Császár Antalné

8. Egész napos szentségimádás (hetente) – Császár Antalné

Péntek 9. Ferences Imaest (havonta: utolsó péntek előtti péntek)- Ocsovai Gracián 

10. Karizmatikus imatalálkozó (havonta: utolsó péntek) – Gál Péter

11. Énekkar (hetente) – Horváth Norbert és Tulman Géza

Szombat 12. Zsolozsmázók (hetente) – Plébános
Vasárnap 13. Képviselőtestület (havonta: első vasárnap) – Plébános
7.) Éves programok
Jótékonysági bál, Házszentelések, Ökumenikus imahét, Balázsáldás, Lourdes-i kilenced, Keresztút, Nagyböjti lelkigyakorlat, Anyák napja, Májusi litániák, Szent Flórián köszöntése Rózsaszentelés, Elsőáldozás, Bérmálás, Hittanverseny, Hősök napja, Gyermeknapi vigasságok, Liliomos körmenet, Kisbúcsui bográcsozás, , Kisasszony bölcsője, Egész napos rózsafüzér, Mústgyüjtés,, Szent Cecilia kórustalálkozó, Szentségimádás, Mustgyüjtők összejövetele, Mikulás ünnepség, Szállást keres a szent család, Betlehemes játék, Borszentelés stb.
A piros betüvel írt rendezvények csak Kiskanizsai programok 
8.) Zsolozsma (Laudes)
Hétfő    
Kedd    
Szerda    
Csütörtök    
Péntek    
Szombat 1/2 7 óra  
Vasárnap    
9.) Temetés
Hétfő Megbeszélt időpontban  
Kedd Megbeszélt időpontban  
Szerda Nincs kántor, nincs sekrestyés, nincs temetés  
Csütörtök Megbeszélt időpontban  
Péntek Megbeszélt időpontban  
Szombat Csak akkor, ha szombat munkanap  
Vasárnap Nincs temetés  
10.) Jegyes oktatás
Hétfő Megbeszélt időpontban  
Kedd Megbeszélt időpontban  
Szerda Megbeszélt időpontban  
Csütörtök Megbeszélt időpontban  
Péntek Megbeszélt időpontban  
Szombat Megbeszélt időpontban  
Vasárnap Megbeszélt időpontban